Biz Kimiz
Farkı yaşamanız dileğiyle...
PAYLAŞ
Biz Kimiz

Bostancıoğlu Aş. 20 yılı aşkın süredir otomotiv sektörü içinde Nissan yetkili bayilikliği ve Carbook Onaylanmış İkinci El ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetlere 2012 yılı içinde Dailydrive rent a car firmasını da katarak kısa dönem araç kiralama sektörüne hızlı bir adım atmıştır.

Bostancıoğlu Aş. kurulduğu günden bugüne, sektörün içinde bulunduğu yoğun rekabet ortamında en iyiyi verebilmek için hizmetlerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri içinde olmuştur.

Şirketimizin temel amacı, Siz değerli müşterilerine beklentilerinin de üzerinde hizmet sunarak vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.

Bu anlayışla Dailydrive ; sektörde yeni bir hizmet yapılanmasına bürünerek, sizlere bu farklılığı yaşatma hedefindedir. Bu bilincimizi araç (ekipman) ve personel seçimimize de yansıtmaktayız.

Şirketimiz sorumluluklarının bilincinde olup, hizmette farklı kalite arayan tüm şirketlerle çalışmayı hedeflemektedir.

2012 yılında Dailydrive Rent a Car firmasını da faaliyet alanlarına katarak kısa dönem araç kiralama sektörüne hızlı bir adım atmıştır. 2015 yılında otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiş, Bosch Car Service organizasyonunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Farkı yaşamanız dileğiyle...