Dailydrive Rent A Car
KALİTE AKARYAKIT ÜR. OTO GIDA İNŞ. TUR. NAK. SAN. ve TİC LTD. ŞTİ.
Bize Ulaşın
 • İsim / Ünvan

 • E-Posta

 • Gsm

 • Telefon

 • Konu

 • Açıklama

 • Doğrulama Kodu

 • Resmi yenile
 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında benimle iletişime geçilmesi için verilerimin kullanılmasını okudum ve kabul ediyorum.
  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu devamı...

  Kişisel Verilere İlişkin İzin: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve ilgili iş ortaklarıyla paylaşılmasına izin veriyorum. Ticari İletişime İlişkin İzin: Benimle iletişim halinde kalınarak bilgilendirme yapılmasını istiyorum. Bu amaçla bilgilerimin Bostancıoğlu Grup Şirketleri(*) tarafından iletişim için kullanılmasını kabul ediyorum. Benimle iletişime geçebileceğiniz kanallar formda doldurduğum üzere SMS, Telefon, E-posta ve Postadır.

  Bostancıoğlu Grup Şirketleri (*) gizliliğinize saygı duymakta ve veri güvenliğinize önem vermektedir. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuatlar dâhilinde amacına uygun şekilde, sizlere kampanyalarımız, tekliflerimiz hakkında ya da ilginizi çeken veya çekebilecek araçlar, kampanyalar, teklifler hakkında bilgi verebilmek, iletişim kurabilmek amacıyla verileriniz işlenmekte ve silinmektedir. Onay vermemeniz halinde verileriniz kesinlikle işlenmeyecektir. Ayrıntılı bilgi için www.bostancioglu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Bostancıoğlu Grup Şirketleri için geçerlidir. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve sair ilgili mevzuat çerçevesinde, kayıtlı iletişim bilgilerime tanıtıcı ve açıklayıcı nitelikte bilgi ve ilanlar gönderilmesini; hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesini onaylıyorum. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. (*) Bostancıoğlu Grup Şirketleri; Bostancıoğlu Otomotiv Tur. ve İnşaat A.Ş., Bostancıoğlu Motorlu Araçlar Dış Tic. A.Ş., Bostancıoğlu Akaryakıt Oto. Tur. ve İnş ve tic A.Ş., Kalite Akaryakıt Ürünleri Oto. Gıda İnş. Tur. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. ve FON Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.'den oluşmaktadır.

  Bilgilerinizin değerlendirilmesini ve kullanılmasını istemiyorsanız yasal nedenlerden dolayı size ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermemiz mümkün olmayacaktır. Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek ya da izninizi geri çekmeyi istemeniz halinde Topselvi Mahallesi, E-5 Karayolu No:50, 34873 Kartal/Istanbul Tic. Sic. No: 537503 adresiyle ya da www.bostancioglu.com.tr internet sitesindeki “Bize Ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

 • GÖNDER


E - 5 Karayolu Üzeri Havuzbaşı Mevkii No:50 Kartal - İSTANBUL
Tel :
0216 389 00 00
Faks :
0216 517 70 14
Gsm1 :
0530 148 67 67
Gsm2 :
0530 148 69 69