Hakkımızda

dailydrive rent a car; 20 yılı aşkın süredir otomotiv, sigorta ve akaryakıt sektörlerilerinde aktif rol alan Bostancıoğlu Şirketler Grubu’nun* kısa dönemli araç kiralama markasıdır. İlk gününden bu yana müşteriyi odak noktası yapan Bostancıoğlu’nun 2012 yılında ‘butik araç kiralama’ mottosuyla kurduğu dailydrive; zengin araç seçenekleri, uygun kira fiyatları, düşük provizyon ücretleri ve -en önemlisi- sıra dışı araç gruplarıyla farklı bir kiralama deneyimi sunmayı hedefler.

dailydrive, diğer araç kiralama firmaları gibi araç modellerinin yanında “ve benzeri” yazmayarak muadil araç uygulamasında bulunmaz. Kiracı, kiralama yapmak istediği yer ve zamanda müsait olan araçlar arasından istediğini seçer ve teslimat esnasında seçtiği araçtan farklı bir araçla karşılaşmaz. Sağlamak istediğimiz müşteri memnuniyetinin en büyük aracısı olan bu prosedürümüzle, araç kiralama sektöründeki farklılığımız ortaya koyuyoruz.

İlk etapta İstanbul, ardından diğer büyük iller olmak üzere şube sayısını artırarak daha çok kişiyi dailydrive ile buluşturmayı ve markamızın ‘butik araç kiralama’ mottosundan uzaklaşmamayı hedefliyoruz.

Keyifli yolculuklarınıza...

*Bostancıoğlu Şirketler Grubu, 1997 yılında kurulan otomotiv, sigorta ve akaryakıt sektörlerinde aktif rol alan İstanbul merkezli bir firmadır. Otomotiv sektöründe NISSAN ve Opel yetkili bayiliği, onaylanmış ikinci el araç satışı, dailydrive kısa dönem kiralama ile yılda binlerce kişiye hizmet veriyoruz. FON Sigorta markamız ile kaskodan konuta, trafikten iş yerine kadar birçok poliçe üreterek müşterilerimizin kötü günlerinde yanında oluyoruz. 2001 yılında girdiğimiz akaryakıt sektöründe de İstanbul’da bulunan üç adet istasyonumuzla hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için www.bostancioglu.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Link Kopyalandı