BLOG
Paylaş
Paylaş
İstanbul'a Yakın Kayak Merkezleri

Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’dan hafta sonu kaçamakları veya hafta içiyle birleştirilebilecek uzun kış tatilleri için seçenekleri derledik. Özel aracınızla veya İstanbul araç kiralama ile gidebileceğiniz kayak merkezleri işte aşağıda:

  • Kartepe Kayak Merkezi

Kartepe, Kocaeli ilçesine bağlı bir kayak merkezi. İstanbul’a en yakın olan ve en kısa sürede ulaşabileceğiniz Kartepe’ye günübirlik seyahatler bile yapabilirsiniz. dailydrive Maltepe ofisinden tam olarak 84 kilometre uzaklıktaki Kartepe’ye 1 saat 10 dakika içinde gidebilirsiniz.

  • Uludağ

Bursa’ya bağlı ülkemizin en popüler kayak merkezlerinden biri olan Uludağ ise başka bir alternatif olarak göze çarpıyor. Uludağ’da birçok pist ve otel bulunmaktadır. Günübirlik gidebileceğiniz veya birkaç gece kalabileceğiniz Uludağ tatilinizde Bursa’ya uğrayarak İskender de yiyebilirsiniz! Maltepe ofisimizden 139 kilometre uzaklıktaki Uludağ’a 1 saat 43 dakikada gidebilirsiniz.

  • Kartalkaya

Son yılların popülerleşen kayak merkezlerinden olan Kartalkaya ise Bolu’ya bağlı bir kış turizm noktası. 2000 metre yüksekte bulunan oteller ve pistler ile yeri ve yabancı turistin ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

 

Gezinizi benzersiz bir deneyime dönüştürmek için tavsiyelerimizi okumanızı rica ederiz. Ayrıca, araç kullanarak gideceksenis trafik kurallarına uymanızı ve 2021 yılı trafik cezalarını öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Benzer İçerikler
...
2021 Trafik Cezaları

2021 yılının trafik ceza bedelleri ne kadar? İşte detaylar burada...

Devamını Oku >
...
Kışın Şehrin Dışına Çıkmadan İstanbul’dan Uzaklaşmanızı Sağlayacak Mekân Önerileri

Kapadokya’da sonbahar balon uçuşları için en çok tercih edilen mevsimlerden biri haline geldi.turist akınına uğrayan bölgede…

Devamını Oku >
...
29 Ekim Tatiline En İyi Rotalar

28 Ekim Çarşamba yarım gün ve 30 Ekim Cuma günü izinleri birleştirip tatilinize 5 güne çıkarıp ister sonbaharın güzelliklerini keşfedebileceğin diyarlara istersen de son kez deniz keyfi yapabileceğin yerlere doğru dailydrive’layabilirsin.

Devamını Oku >